Meie kivi

 • Aseri ÖÖ

  Pärit ordoviitsiumi ajastul tekkinud Aseri ladestusest ja Aseri lademe kihistust. Kõrge kvaliteediga lubjakivi sügava, lainelise mustriga. Toonid varieeruvad heleda ning tumeda halli vahepeal.

  Ideaalne kasutamiseks sisekujunduses nii põranda- kui seinaplaadina, samuti on efektne töötasapinnana. Sobib ideaalselt ka välitingimustesse. Hästi töödeldav ja universaalne kivi. Rootsis on see kivi kõrgelt hinnatud ning eksklusiivne.

 • Borealislubjakivi

  Borealislubjakivi, tuntud ka kui rõngaspaas või karplubjakivi, koosneb suures osas brahhiopoodi Borealis borealis'e kodadest. See eripärane settekiht moodustus Siluri ajastu alguses ligikaudu 440 miljoni aasta eest, kui Eesti ala kattis troopiline madalmeri. Toonid varieeruvad heleda beezi, roosa ja purpursete toonide vahel, mille sees on valged rõngasmustrid kivistunud karpidest.

  Sobib kasutamiseks sisekujunduses nii põranda kui seinaplaadina. 1cm paksune plaat on väga efektne tagant valgustusega. Maailmas ülimalt haruldane ja kõrgelt väärindatav kivi, hea töödeldavusega ning pilkupüüdev.

 • Kunda Kuldne ja Kunda Must

  Kõrge kvaliteediga lubjakivi pärit Väo kihistu Lasnamäe lademest. Selle kivi eripäraks on hallil taustal tugevalt eristuv ookerkollane muster. Kollase rohkus kivis varieerub tagasihoidlikust kuni külluslikuni. Kivi ise on helehallide ja sügavalt tumeda hallide toonidega, mõnikord meenutab kosmost. Kivis esineb palju Nautiloid fossiile ning püriiti.

  Kivi sobib hästi kasutamiseks nii sisekujunduses kui välitingimustesse, oma efektse ja omapärase värvikülluse ja mustriga on see hea valik töötasapindadeks, seinaplaatideks või tarbeesemeteks. Kestab hästi nii sise- kui välistingimusi.

 • Kirju kärn, Hall Arssin, Ristikord ja teised

  Lasnamäe lademe Väo kihistu erinevad kihid on Eestis levinuim lubjakivist ehitusmaterjal, millest tehakse sillutisi, müüritisi, väravaposte ja kõike muud, mis vähegi lubjakivist teha saab. Suur osa Tallinna Vanalinnast on ehitatud just Lasnamäe lademe kividest. Lasnamäe lademe kive murrame kahest erinevast maardlast, vastavalt vajadusele. Peame au sees vanu kombeid ning traditsioone ja samas oskame hinnata ka selle kivi omadusi modernsema sisekujunduse või tarbeesemete tootmisel.