Aseri ÖÖ

Pärit ordoviitsiumi ajastul tekkinud Aseri ladestusest ja Aseri lademe kihistust. Kõrge kvaliteediga lubjakivi sügava, lainelise mustriga. Toonid varieeruvad heleda ning tumeda halli vahepeal.

Ideaalne kasutamiseks sisekujunduses nii põranda- kui seinaplaadina, samuti on efektne töötasapinnana. Sobib ideaalselt ka välitingimustesse. Hästi töödeldav ja universaalne kivi. Rootsis on see kivi kõrgelt hinnatud ning eksklusiivne.

Lihvitud/saejäljega

Meie Aseri Öö jääb lihvituna pisut heledam, ilus hülgehall. Lihvitud pind ei ole libe, sobib hästi põrandaplaadiks vannituppa või välitingimustesse.

Lihvitud / saejäljega

Harjatud

Harjatud pind, ehk antiikviimistlus on tekkinud kivi kulutamise tulemusel. Pehmem osa kivimustris annab järele, ning moodustub mõne millimeetri sügavune muster. Selle töötlusega kivi pind ei ole libe ja näeb väga ilus välja. Sobib hästi välitingimustesse, basseini äärtesse, trepiplaadiks või terrassiplaadiks. Kasutatakse ka põrandaplaadina vannitubades ja köögis.

Poleeritud

Poleerimise tulemusena muutub Aseri öö muster sügavamaks halliks, tundub mitmetasandiline ja meenutab mõnd metskassi kasukat. Poleeritud pind on parim töötasapinnana ja sobib ka seina panekuks. Kõrgläikiv ja äärmiselt ilus.

Küsi lisainfot

Kirjuta meile oma soovist ning leiame parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.