Kunda Kuldne ja Kunda Must

Kõrge kvaliteediga lubjakivi pärit Väo kihistu Lasnamäe lademest. Selle kivi eripäraks on hallil taustal tugevalt eristuv ookerkollane muster. Kollase rohkus kivis varieerub tagasihoidlikust kuni külluslikuni. Kivi ise on helehallide ja sügavalt tumeda hallide toonidega, mõnikord meenutab kosmost. Kivis esineb palju Nautiloid fossiile ning püriiti.

Kivi sobib hästi kasutamiseks nii sisekujunduses kui välitingimustesse, oma efektse ja omapärase värvikülluse ja mustriga on see hea valik töötasapindadeks, seinaplaatideks või tarbeesemeteks. Kestab hästi nii sise- kui välistingimusi.

Lihvitud

Tugeva mustriga ja tugeva iseloomuga kivi Lasnamäe lademest on lihvituna väga ilus. Tumedamad hallid toonid ei tundu nii pealetükkivad kuid ookerkollane pääseb hästi esile ning joonistab omamoodi kujundeid kivipinnal. Lihvitud pind ei ole libe, sobib kasutamiseks vannitoas või välitingimustes.

Harjatud

Antiikviimistlusega Kunda Kuldne on väga huvitav ja pilkupüüdev, tagasihoidlikum ookerkollane tuleb esile reljeefsena hallil taustal. Kunda Must loob aga suuremaid ja rahulikumaid jooni kivipinnal, kollast esineb harvem ning tumedam sisu muutub tuhmimaks. Mõlemad on hea valik, kui on soovi lisada huvitavat aktsenti ilma, et tulemus liiga kirjuks ja karjuvaks muutuks.

Poleeritud

Kordumatu mustri ja värvitoonidega kivi saavutab oma maksimaalse silmapaistvuse poleerituna. Võib tunduda küll kontrastne ja julge kuid sobivas keskkonnas jätab väga väärika ja erilise mulje. Kasutatakse tihti aknalaudadeks, riiuliteks, töötasapinnaks.

Poleeritud Kunda Kuldne / Poleeritud Kunda Must

Küsi lisainfot

Kirjuta meile oma soovist ning leiame parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.